Najnowszy model opon do naczep Fulda Ecotonn 2

Najnowszy model opon do naczep Fulda Ecotonn 2

 

Opona Fulda Ecotonn 2 w obrotach!

Trwały poszukiwania wartościowego ogumienie w konkurencyjnej cenie – Przywitał ich Ecotonn2

Najnowszy model opon do naczep Fulda Ecotonn 2, zbliża się hucznie wstępując do oferty opon ciężarowych Fulda. Opona może nam zagwarantować niższe zużycie paliwa, dłuższe przebiegi, a dostępna jest w najczęściej używanym rozmiarze 385/65R22.5. Ecotonn 2 jest godnym następcą wcześniejszego modelu Ecotonn +, wprowadzającym uzupełnienie różnorodności w palecie opon ciężarowych Fulda. Wszystko dzięki zoptymilizowanej i wzbogaconej mieszanki bieżnika.

Opony Fulda Ecotonn 2 istnieją aby zapewniać kierowcę o niższym zużyciu paliwa oraz zapewniać go o dłuższych przebiegach. W zestawieniu z poprzednikiem, Ecotonn 2 umożliwia przebieg dłuższy nawet w 10 procentach, a sam opór toczenia został zmniejszony do 7% w bardzo dokładny sposób. Operacja ta przyłożyła się na niższe koszty eksploatacji na kilometr drogi. Projekt bieżnika, jego wzór nie zmienił się znacząco, gdyż przeprowadzone, wewnętrzne testy wraz z informacjami zwrotnymi od klientów udowodniły tezę, że bieżnik pełni swoją praktyczną rolę, zapewnia niski opór toczenia i zużywa się równomiernie.

Fulda_Ecocontrol _2

Co możemy powiedzieć o nowej oponie to to, że na pewno szybko się nie zużyję (trzyma się naprawdę długo) a jej trwałość mogłaby pochwalić rzesza znawców, drużyn i zwykłych kierowców. Możemy podziękować zoptymalizowanej strukturze karkasu o zwiększonej odporności na ścieranie i mało nagrzewającej się. Innymi nowymi właściwościami tego karkasu może być chociażby większa możliwość bieżnikowania. Opony do pojazdów ciężarowych Fulda to optymalne rozwiązanie dla klientów poszukujących dobrej jakości w atrakcyjnej cenie i tego właśnie dowód stanowi model Ecotonn 2. Ma to też swój byt w polityce unijnej, dokładnie w systemie etykietowania opon. Ecotonn 2 wyprzedza swojego poprzednika o klasę w zakresie efektywności spalinowej, które posiada w tej chwili klasę B. Inne kwestie nie poddają wielu zmianom:
 

  • - 70 dB i symbol pojedynczej fali pod względem hałasu zewnętrznego.
  • - B w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni oraz

Fulda_Ecocontrol _2

Pojazdy ciężarowe i linia opon Fulda

Ecotonn 2 stanowi jedną z ważniejszych części linii opon Fulda przeznaczonych dla pojazdów ciężarowych, w których skład wchodzą na dzień dzisiejszy opony osi kierowanej Fulda Ecocontrol 2 oraz Fulda Ecoforce – oś napędowa i naczep Ecotonn 2 jako nowy model.

To co wyróżnia oponę Fulda Ecocontrol 2 to zapewnienie długiego przebiegu przy najniższym poziomie hałasu. To co wymieniamy jeszcze to niewielka masa (zwiększenie wagi ładunku w przewoźnicy) i niski opór toczenia. Mniejsze rachunki za paliwo i trwalsze opony to już kolejne z bardzo wielu kolejnych, mniejszych atrybutów.

Podobnie jak Ecocontrol 2, opony na oś napędową Fulda Ecoforce 2 zapewniają również równomierne zużycie i wydłużone przebiegi. Inną ważną zaletą jest zwiększona trakcja. Dzięki tym właściwościom opona utrzymuje dobre właściwości trakcyjne przez cały okres eksploatacji, zarówno na mokrej nawierzchni, jak i w warunkach zimowych.