Prostowanie felg

Prostowanie felg

 
Prostowanie felg

Felgi, alufelgi, felgi stalowe, obręcze stalowe to element koła w którym dokonuje się: prostowanie felg, kół, naprawa felg , wymiana, odnawianie, malowanie felg, regeneracja felg.

 

Prostowanie felg

Stopy aluminium w felgach są stosowane w większości samochodów. Dziś są piękne, ale dość kruche, w bezpośrednim spotkaniu z Polskim drogami na których zagrożenia są wszędzie. Jeśli kiedykolwiek wpadłeś w dziurę lub energicznie najechałeś na krawężnik i uszkodziłeś felgę to profesjonalny serwis kelban.pl pomoże w naprawie skrzywionej lub uszkodzonej felgi aluminiowej. Nawet drobne krzywizny często objawiają się drganiami na kierownicy. Usługa prostowanie felg jest tanią alternatywą zakupu nowych felg i jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Specjalizujemy się w prostowaniu felg aluminiowych, magnezowych i stalowych przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Oferujemy również usługi eksperckie, w tym odnawianie felg , regeneracja felg , spawanie i usuwanie korozji z malowaniem włącznie.

Kelban.pl to miejsce, w którym możesz znaleźć fachowe porady i profesjonalne, bezstronne informacje dotyczące felgi, opony oraz ich konserwacji. Nasi wysoko wykwalifikowani technicy w krótkim czasie zdiagnozują i rozwiążą problem z którym przyszło ci się spotkać na Polskich drogach.

 

 

Naprawa felg

Sklep kelban.pl oferuje pełen zakres usług, dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy nową usługę jaką jest prostowanie felg. Nasi technicy pracują na najnowocześniejszym urządzeniu z pomiarem laserowym. Stanowisko pracy jest w pełni wyposażene w wszystkie nowinki techniczne, umożliwiające usunięcie krzywizny felgi. Większość napraw i prostowanie felg wykonujemy w godzinę lub mniej. Po ocenie uszkodzeń felgi i przedstawieniu róznych wariantów naprawy z jednym z naszych techników, klienci mogą się zrelaksować, poczytać czasopisma, pójść na zakupy to centrum handlowego Tesco lub poczekać w naszej poczekalni.

Nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz ciągle podnoszenie kwalifikacji pracowników i najnowocześniejsze urządzenia serwisowe to gwarancja najlepszej usługi.

chcesz wiedzieć wiecje zajrzyj tu [url=http://kelban.pl/aktualnosci/prostowanie-felg-gdynia.html]protowanie felg[/url]

http://kelban.pl/aktualnosci/prostowanie-felg-gdynia.html

 

 

 

Cennik prostowania felg

 

felgi stalowe

13-14 → 50 zł

15-16 → 50 zł

17-18 → 70 zł

dostawcze i terenowe → 80 zł

 

felgi aluminiowe osobowe , terenowe dostawcze

 

13-14 → 70 zł

15-16 → 90 zł

17-17 → 130 zł

18-19 → 150 zł

20-22 → 220 zł

23-24 → 300 zł

25-26 → 450 zł

 

korygowanie bicia owalnego → 10-25 zł

 

Kelban

ulica Kcyńska 27, Plac Obi Tesco Gdynia Chylonia, 81-005 Gdynia kontakt 509 726 222

http://maps.google.pl/maps/place?q=opony+gdynia&hl=pl&cid=2336676852910461183