Warsztat mechanik samochodowy pojazdowy Gdynia

Warsztat mechanik samochodowy pojazdowy Gdynia

 
Warsztat mechanik samochodowy pojazdowy Gdynia

Kelban to uznana marka wśród Gdyńskich serwisów działająca od 2003 roku. Do tego czasu daliśmy się poznać naszym klientom jako serwis w którym stawiamy ma pierwszym jakość produktów oraz na miła i szybka obsługę. Z przyjemnością możemy potwierdzić iż od 1.10.2012 dział: - mechanika pojazdowa Gdynia - klimatyzacja samochodowa Gdynia ktory od 10 lat jest w miejscowości Rumia doczekał się pierwszego punktu serwisowego w Gdyni przy ulicy Kcyńskiej 27.

 

 

Nasz warsztat samochodowy Gdynia to połączenie pasji do motoryzacji i samochodów oraz 15 letnie doświadczenie właściciela warsztatu w Gdyni który w raz grupą dobrych mechaników z Gdyni uczestniczyli, w tych bardziej ambinych projektach do ktorych można zaliczyć restauracje zabytkowego Triumpha TR7, tuning Alfy Romeo 155, zabudowa Car-Audio w passacie CC dla jednego z trójmiejskich DJ' ów i wiele innych, które można obejżeć na Fanpage kelban.pl w Facebook. Każdy nasz mechanik to dobry mechanik ktory dodatkowo jest przedszkolnym pracownikiem z zakresu naprawa klimatyzacji oraz naprawy klimatyzacji samochodowej. Wiemy że mechanika samochodowa to odpowiedzialna cześć przemysłu motoryzacyjnego dlatego też przez tyle lat odwlekaliśmy termin wprowadzenia tych usług do naszej oferty.

 

 

Chwilą pozyskania i doszkolenia personelu który łącznie ma 49 lat doświadczenia możemy z czystym sumieniem polecić nasz serwis samochodowy Gdynia. Szukając mechanik Gdynia lub dobry mechanik Gdynia, bo mimo wszystko, nie każdy jest dobrym mechanikiem należy wziąć pod uwagę warsztaty samochodowe Gdynia, do których należy nasz warsztat Gdynia.

 

 

W kelban możecie wykonać większość napraw mechanicznych oraz bieżącą obsługę serwisową. Należy zawsze pamiętać ze dobry mechanik samochodowy Gdynia to opiekun nie tylko waszego samochodu ale rownież i sposób na bezpieczna jazdę każdego dnia. Kelban to renomomowana [b]auto naprawa Gdynia[b] w której mechanika samochodowa Gdynia to miejsce gdzie z spokojnym sercem możesz zostawić samochód na naprawę. Mechanika samochodowa to nasza pasja.