O firmie

INFORMACJE OGÓLNE – O firmie Kelban

Grupa KELBAN.PL jest internetowym dystrybutorem opon, felg, car audio i innych akcesoriów samochodowych z dużym doświadczeniem i renomą na polskim rynku motoryzacyjnym, nowoczesnym zapleczem magazynowym, centrum logistycznym i siecią serwisów. Sprzedaż internetową firma realizuje za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych, poprzez własne serwisy internetowe. Współpracujemy ze światowymi koncernami : Goodyear & Dunlop (opony - Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly, Diplomat), Bridgestone (opony – Bridgestone, Firestone, Dayton), Michelin (opony – Michelin, Kleber, BFGoodrich, Kormoran), Alcar ( felgi – Dotz, Dezent, Aez, Enzo, Kfz), Asanti, Lexani, Kinesis, Luxury Symbolic, STP, Koni Polska, KW Polska, K&N, Knecht, Bosh, Brembo, Ferodo, ATE, EBC. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez : Akademię Rozwoju Goodyear, Goodyear&Dunlop Tires Polska, Michelin Polska, Bridgestone Sales Polska, Alcar Polska, Euromaster, Arval, BZWBK. Jako pasjonaci motoryzacji w KELBAN.PL prowadzimy nie tylko działania związane z handlem i usługami, ale również szeroko zakrojoną działalność informacyjną i społeczną. Firma jest właścicielem serwisów społecznościowych, gdzie poruszana jest tematyka motoryzacyjna, publikowane są artykuły z informacjami niezbędnymi każdemu kierowcy, informacje o oponach i felgach, nowości technologiczne, testy poszczególnych modeli samochodów i opon, tuning, styling, car audio, relacje na żywo z zawodów sportowych i targów motoryzacyjnych, informacje o imprezach i wystawach, konkursy z nagrodami, aplikacje, a także liczne akcenty humorystyczne. Za sprawą naszych serwisów użytkownicy dowiadują się więcej, dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami z innymi zainteresowanymi tematem osobami, poznają się, integrują, miło spędzają czas.

KONTAKT

Dział obsługi klienta KELBAN.PL jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 20:00. Doskonale przeszkoleni i kompetentni konsultanci odpowiedzą na każde pytanie, telefonicznie:

509-726-222, sklep on-line:  kontakt do sklepu internetowego 513-45-45-45

MAGAZYN

Przechowujemy towary w sposób zalecany przez ich producentów. Składowanie odbywa się zgodnie z normą PN-M-69009 i według rozwiązań logistycznych odpowiadających licencji Goodyear&Dunlop Tires Polska. W suchym, wentylowanym, czystym magazynie W miejscu o umiarkowanym nasłonecznieniu i naświetleniu, o stałej niskiej temperaturze, odpowiednich, spełniających normy pojemnikach i opakowaniach i odpowiednim ułożeniu. W pomieszczeniach z oponami nie przechowujemy rozpuszczalników, paliw, smarów, olejów zasad i kwasów, oraz innych substancji szkodliwie oddziałujących na gumę Zgodnie z Polską Normą PN-C94300-7 „Ogumienie - pakowanie, przechowywanie i transport"- opony do 3 lat od daty ich produkcji mogą być swobodnie wprowadzone, magazynowane, dystrybuowane i sprzedawane, zachowując jednocześnie wszystkie swoje parametry w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji. Ze względu jednak, na dużą rotację, szczególnie w okresie sezonowej zmiany opon, większość towaru w KELBAN.PL nie przekracza roku od daty produkcji, często są to partie z ostatnich miesięcy, przywożone bezpośrednio z fabryki.

DANE REJESTROWE

Kelban Sp. z o.o. Gdynia 81-005 ul. Kcyńska 27 NIP: 9581693712  Regon: 380753535 nr rachunku  54109025900000000137006384