Zamówienia i przesyłka

ZAMÓWIENIA

Nowoczesny system sprzedaży w prosty sposób umożliwia Państwu obserwowanie stanu realizacji zamówienia on-line, ułatwia kontakt z kurierem w celu ustalenia dogodnych warunków odbioru przesyłki.

TRANSPORT

Każda paczka jest starannie pakowana, składowana i transportowana w idealnych warunkach, co daje Państwu gwarancję wysokiej jakości zakupionego u nas towaru. Działamy na terenie całego kraju. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami przewozowymi mającymi wieloletnie doświadczenie. Większość paczek zostaje doręczona w przeciągu 2 dni roboczych, co dodatkowo ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia przesyłki i pozwala Państwu szybko cieszyć się z zakupionych rzeczy.

ODBIÓR PRZESYŁKI

Klient ma prawo do dokładnego sprawdzenia przesyłki przy odbiorze w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej. Gdy paczka jest uszkodzona, niezgodna z zamówieniem itp. można odmówić odbioru towaru. Odmawiając odbioru przesyłki, klient nie ponosi żadnych konsekwencji związanych z kosztami transportu. KELBAN.PL i współpracujące firmy kurierskie dokładają wszelkich starań by byli Państwo zadowoleni..